Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TCM5019 Tea Cup 6.1oz Oat - 6/Case
Item:
#1558967
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TCM5019 |
| Manufacturer Part # | TCM5019 |
| Color | Beige |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 3" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.4" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TCM5019, Tea Cup, 6.1oz, Oat, Melamine, Talon by Dalebrook (Packed By: 6 Each Per Case)
