- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp TCN2321W Tray 11" X 8-1/4" Rectangular - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TCN2321W |
| Manufacturer Part # | TCN2321W |
| Shape | Rectangular |
| Short Side | 8" |
| Material | Melamine |
| Long Side / Diameter | 11" |
| Color | White |
| Height | 0.83" |
| Width | 11.02" |
| Depth | 8.27" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 5016383100928 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TCN2321W, Tray, 11" x 8-1/4", rectangular, dishwasher safe, melamine, urban/white, Urban by Dalebrook (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
