Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TCPB6834 Riser 12" X 9-7/8" X 2-15/"H Rectangular - 1/Case
Item:
#714003
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TCPB6834 |
| Manufacturer Part # | TCPB6834 |
| Base Material | Acrylic |
| Width (side - side) | 10" - 19" |
| Height | 4" (up To) |
| Shape | Rectangular |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Color | Clears |
| Height | 2.95" |
| Width | 12.01" |
| Depth | 9.84" |
| Weight | 1.76 lbs |
| UPC | 5016383020431 |
BauscherHepp TCPB6834 Riser 12" X 9-7/8" X 2-15/"H Rectangular
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TCPB6834, Riser, 12" x 9-7/8" x 2-15/"H, rectangular, textured acrylic, clear, Dalebrook (Packed By: 1 Each)
