Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TCPB6836 Riser 12" X 9-7/8" X 4-9/16"H Rectangular - 1/Case
Item:
#714243
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TCPB6836 |
| Manufacturer Part # | TCPB6836 |
| Height | 4" (up To) |
| Shape | Rectangular |
| Width (side - side) | 10" - 19" |
| Base Material | Acrylic |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Color | Clears |
| Height | 4.92" |
| Width | 12.01" |
| Depth | 9.84" |
| Weight | 1.98 lbs |
| UPC | 5016383020448 |
BauscherHepp TCPB6836 Riser 12" X 9-7/8" X 4-9/16"H Rectangular
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TCPB6836, Riser, 12" x 9-7/8" x 4-9/16"H, rectangular, textured acrylic, clear, Dalebrook (Packed By: 1 Each)
