Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TGY50017 Dish Ash Melamine - 12/Case
Item:
#1557989
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TGY50017 |
| Manufacturer Part # | TGY50017 |
| Material | Plastic |
| Shape | Oval |
| Height | 2.4" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 12.4" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TGY50017, Dish, Ash, Melamine, Talon by Dalebrook (Packed By: 12 Each Per Case)
