Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TKB1000 Ticket Stand 4" X 4" Melamine - 20/Case
Item:
#710055
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TKB1000 |
| Manufacturer Part # | TKB1000 |
| Width / Diameter | 1 - 4 Inches |
| Height | 4" - 6" |
| Material (Base) | Plastic |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Weight | 4.41 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TKB1000, Ticket Stand, 4" x 4", melamine, black, Dalebrook (Packed By: 20 Each Per Case)
