Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TKB102L Laminated Ticket 3-15/16" X 3-1/8" Rectangular - 1/Case
Item:
#711083
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TKB102L |
| Manufacturer Part # | TKB102L |
| Size | 3" |
| Width | 3.94" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| UPC | 5016383019558 |
BauscherHepp TKB102L Laminated Ticket 3-15/16" X 3-1/8" Rectangular
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TKB102L, Laminated Ticket, 3-15/16" x 3-1/8", rectangular, blank, black, Dalebrook (10 each per pack) (Packed By: 1 Pack)
