- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp TKC30050C Finishing Touches Card Holder/Ticket Clamp 2" Adjustable - 1/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TKC30050C |
| Manufacturer Part # | TKC30050C |
| Height | 3" (and Under) |
| Type | Clip |
| Material (Base) | Plastic |
| Height | 2" |
| Weight | 2.2 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TKC30050C, Finishing Touches Card Holder/Ticket Clamp, 2", adjustable, polycarbonate, clear, Dalebrook (10 each per pack) (500 each minimum order) (Packed By: 1 Pack)
