Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TKC70 Finishing Touches Card Holder/Ticket Stand 1-1/2" Polycarbonate - 1/Case
Item:
#714332
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TKC70 |
| Manufacturer Part # | TKC70 |
| Height | 3" (and Under) |
| Material (Base) | Plastic |
| Type | Menu / Card Holder |
| Height | 1.5" |
| Weight | 0.31 lbs |
BauscherHepp TKC70 Finishing Touches Card Holder/Ticket Stand 1-1/2" Polycarbonate
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TKC70, Finishing Touches Card Holder/Ticket Stand, 1-1/2", polycarbonate, clear, Dalebrook (10 each per pack) (Packed By: 1 Pack)
