- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp TKT4204L Kata Lid Fits 4214/24/34 Chip And Stain Resistant Dishwasher Safe - 1/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TKT4204L |
| Manufacturer Part # | TKT4204L |
| Color | Black |
| Construction | Plastic / Poly - |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.4" |
| Width | 5.31" |
| Depth | 7.09" |
| Weight | 7.72 lbs |
| UPC | 5016383095330 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TKT4204L, Kata Lid, fits 4214/24/34 chip and stain resistant, dishwasher safe, melamine, black, Dalebrook (200 each per pack) (Packed By: 1 Each)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
