Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TMG50014 Plate Medium Mint - 12/Case
Item:
#1558150
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TMG50014 |
| Manufacturer Part # | TMG50014 |
| Color | Greens |
| Shape | Round |
| Plastic Type | Melamine |
| Type | Deep |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TMG50014, Plate, Medium, Mint, Melamine, Talon by Dalebrook (Packed By: 12 Each Per Case)
