- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp TPO3210 Basic Plate 9-7/8" Dia. Round - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TPO3210 |
| Manufacturer Part # | TPO3210 |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Size | 8" - 9" |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 0.8" |
| Width | 9.84" |
| Depth | 9.84" |
| Weight | 3.86 lbs |
| UPC | 5016383012948 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TPO3210, Basic Plate, 9-7/8" dia., round, dishwasher safe, melamine, polar white, Dalebrook (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
