Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TSG4653G Mayfair Large Plate 10-9/10" Dia. X 9/10"H Round - 1/Case
Item:
#713082
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TSG4653G |
| Manufacturer Part # | TSG4653G |
| Shape | Round |
| Size | 10" - 11" |
| Color | Greens |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 0.9" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 10.9" |
BauscherHepp TSG4653G Mayfair Large Plate 10-9/10" Dia. X 9/10"H Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TSG4653G, Mayfair Large Plate, 10-9/10" dia. x 9/10"H, round, melamine, green, Dalebrook (Packed By: 1 Each)
