Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TSS3000 Tea Stand 14-1/4" X 5-3/10" X 15-3/16"H Stainless Steel - 1/Case
Item:
#711498
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TSS3000 |
| Manufacturer Part # | TSS3000 |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 15.16" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 5.31" |
| UPC | 5016383092445 |
BauscherHepp TSS3000 Tea Stand 14-1/4" X 5-3/10" X 15-3/16"H Stainless Steel
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TSS3000, Tea Stand, 14-1/4" x 5-3/10" x 15-3/16"H, stainless steel, Afternoon Tea by Dalebrook (Packed By: 1 Each)
