Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TSS3400 Twist Tea Stand 14"H Stainless Steel - 3/Case
Item:
#708804
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TSS3400 |
| Manufacturer Part # | TSS3400 |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 14" |
| Width | 13.19" |
| Depth | 14.29" |
| Weight | 5.51 lbs |
| UPC | 5016383092261 |
BauscherHepp TSS3400 Twist Tea Stand 14"H Stainless Steel
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TSS3400, Twist Tea Stand, 14"H, stainless steel, Dalebrook (500 each minimum order) (Packed By: 3 Each Per Case)
