Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TSSSQ1010 Balti Dish 3-3/8 Qt. 10-1/16" X 2-9/16"H - 5/Case
Item:
#706833
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TSSSQ1010 |
| Manufacturer Part # | TSSSQ1010 |
| Shape | Square |
| Long Side / Diameter | 10" - 11" |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 2.56" |
| Width | 10.04" |
| Depth | 10.04" |
| Weight | 11.68 lbs |
| UPC | 5016383013730 |
BauscherHepp TSSSQ1010 Balti Dish 3-3/8 Qt. 10-1/16" X 2-9/16"H
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TSSSQ1010, Balti Dish, 3-3/8 qt., 10-1/16" x 2-9/16"H, square, stainless steel, Dalebrook (Packed By: 5 Each Per Case)
