- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp VE-66053 Venta®Sneeze Guard Vertical Protection Shield With Aperture (dimension: 400 X 120 Mm) (sneeze Guard) Made Of Acrylic Glass (transparent) - 1/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | VE-66053 |
| Manufacturer Part # | VE-66053 |
| Service | Full-service |
| Frame Construction | Frameless |
| Height | 0.1" |
| Width | 62.5" |
| Depth | 27.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, VE-66053, Venta®Sneeze Guard, vertical protection shield with aperture (dimension: 400 x 120 mm) (sneeze guard) made of acrylic glass (transparent), fixed with 4 x stainless steel clamps at the front of the table frame (suitable for all tables of the series STAGE_S 50 + 80 cm buffet depth), Sneeze guard, by Venta (Packed By: 1 Each)
