$134.62
$158.43
Compare Price
You save
$23.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter aftermarket .
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 00-913119
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 00-913119 Bearing Kit
Item:
#1148634
Technical details
| Fits with Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 00-913119 |
| Manufacturer Part # | 00-913119 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Baxter 00-913119 Bearing Kit
$134.62
$158.43
You save
$23.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 00-913119 Bearing Kit

