Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V0-00055
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V0-00055 Bearing
Item:
#1192520
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V0-00055 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V0-00055 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1000V0-00055 Bearing
$99.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V0-00055 Rotator Shaft

