Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V1-00004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V1-00004 O Ring Snap 1 1/2 Stand Ard
Item:
#1830463
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V1-00004 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V1-00004 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1000V1-00004 O Ring Snap 1 1/2 Stand Ard
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V1-00004 O Ring Snap 1 1/2 Stand Ard