Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V5-00143
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V5-00143 Bushing 5/8 Diameter
Item:
#1444555
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V5-00143 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V5-00143 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1000V5-00143 Bushing 5/8 Diameter
$0.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V5-00143 Bushing 5/8 Diameter