Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V7-00040
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V7-00040 Lamp Halogen 24v
Item:
#1444997
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V7-00040 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V7-00040 |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V7-00040 Lamp Halogen 24v