$8.25
$13.94
Compare Price
You save
$5.69
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V7-00054 Bulb Halogen 40w 120v G9
Item:
#1149390
150+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V7-00054 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V7-00054 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Baxter 01-1000V7-00054 Bulb Halogen 40w 120v G9
$8.25
$13.94
You save
$5.69
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V7-00054 Bulb Halogen 40w 120v G9

