Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V8-00056
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V8-00056 Blade Fan 400 Cfm (5 Dia 5 W
Item:
#1445363
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V8-00056 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V8-00056 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1000V8-00056 Blade Fan 400 Cfm (5 Dia 5 W
$80.95
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V8-00056 Blade Fan 400 Cfm (5 Dia 5 W
