Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V8-0098B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V8-0098B Motor 3000 Rpm W/j Box
Item:
#1445006
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V8-0098B |
| Manufacturer Part # | 01-1000V8-0098B |
| Height | 5.6" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 4.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1000V8-0098B Motor 3000 Rpm W/j Box
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V8-0098B Motor 3000 Rpm W/j Box
