Free Shipping
Free Shipping
$3,811.18
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V9-00207
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V9-00207 Valve Motorized
Item:
#1445382
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V9-00207 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V9-00207 |
| Height | 3.75" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 7.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1000V9-00207 Valve Motorized
$3,811.18
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V9-00207 Valve Motorized