Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1000V9-0101D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1000V9-0101D Ignition Cable High Voltage
Item:
#1445384
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V9-0101D |
| Manufacturer Part # | 01-1000V9-0101D |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1000V9-0101D Ignition Cable High Voltage
$85.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1000V9-0101D Ignition Cable High Voltage
