Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-100V15-00047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-100V15-00047 Plug Nickel Pltd (for 1.25 H
Item:
#1445400
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-100V15-00047 |
| Manufacturer Part # | 01-100V15-00047 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-100V15-00047 Plug Nickel Pltd (for 1.25 H
$3.21
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-100V15-00047 Plug Nickel Pltd (for 1.25 H