Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-100V18-00184
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-100V18-00184 Latch Slam Lock Hco100e
Item:
#1445424
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-100V18-00184 |
| Manufacturer Part # | 01-100V18-00184 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-100V18-00184 Latch Slam Lock Hco100e
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-100V18-00184 Latch Slam Lock Hco100e