Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-10J450-00002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-10J450-00002 Caster Heavy Duty
Item:
#1445549
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-10J450-00002 |
| Manufacturer Part # | 01-10J450-00002 |
| Height | 4" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 4.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-10J450-00002 Caster Heavy Duty
$182.12
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-10J450-00002 Caster Heavy Duty
