Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-10M512-00001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-10M512-00001 Motor Assembly.
Item:
#1445551
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-10M512-00001 |
| Manufacturer Part # | 01-10M512-00001 |
| Height | 10.7" |
| Width | 13.8" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 23.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-10M512-00001 Motor Assembly.
