Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1M2355-00006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1M2355-00006 Manifold Steam Generator
Item:
#1445572
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1M2355-00006 |
| Manufacturer Part # | 01-1M2355-00006 |
| Height | 6.15" |
| Width | 10.85" |
| Depth | 12" |
| Weight | 4.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1M2355-00006 Manifold Steam Generator
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1M2355-00006 Manifold Steam Generator
