Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 01-1M3365-00003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1M3365-00003 Shaft Rotator Weldment Upper
Item:
#1445581
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1M3365-00003 |
| Manufacturer Part # | 01-1M3365-00003 |
| Height | 2.99" |
| Width | 2.99" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 01-1M3365-00003 Shaft Rotator Weldment Upper
$390.21
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1M3365-00003 Shaft Rotator Weldment Upper
