Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter aftermarket .
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 01-1P2321-34
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 01-1P2321-34 Horizontal Top Gasket 32
Item:
#1571164
Technical details
| Fits with Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 01-1P2321-34 |
| Manufacturer Part # | 01-1P2321-34 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Baxter 01-1P2321-34 Horizontal Top Gasket 32
$16.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 01-1P2321-34 Horizontal Top Gasket 32