Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 1-1M6717-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 1-1M6717-1 Sensor Flame Roll Out Assy
Item:
#1193493
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 1-1M6717-1 |
| Manufacturer Part # | 1-1M6717-1 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.36" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Baxter 1-1M6717-1 Sensor Flame Roll Out Assy
$75.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 1-1M6717-1 Sensor Flame Roll Out Assy

