Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter aftermarket .
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 1000V0-00109
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 1000V0-00109 Roller
Item:
#1193324
Technical details
| Fits with Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 1000V0-00109 |
| Manufacturer Part # | 1000V0-00109 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 1000V0-00109 1/4" Id

