Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 122345-00002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 122345-00002 Heater
Item:
#1193295
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 122345-00002 |
| Manufacturer Part # | 122345-00002 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Baxter 122345-00002 Heater
$336.30
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 122345-00002 240v 10w

