$47.53
$55.95
Compare Price
You save
$8.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter aftermarket .
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 873821
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 873821 Bridge Rectifier
Item:
#1148856
Technical details
| Fits with Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 873821 |
| Manufacturer Part # | 873821 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Malaysia |
| Product Type | Non-OEM |
Baxter 873821 Bridge Rectifier
$47.53
$55.95
You save
$8.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 873821 Bridge Rectifier

