Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 875510
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter 875510 Pc Board
Item:
#1193325
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 875510 |
| Manufacturer Part # | 875510 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Baxter 875510 Pc Board
$330.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 875510 Pc Board

