Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Baxter BAX01-1P2321-33 Hrzntl Top Gasket 32 1/2
Item:
#1571165
Technical details
| Fits with Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | BAX01-1P2321-33 |
| Manufacturer Part # | BAX01-1P2321-33 |
| Height | 5" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Baxter BAX01-1P2321-33 Hrzntl Top Gasket 32 1/2
$16.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Baxter BAX01-1P2321-33 Hrzntl Top Gasket 32 1/2