Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter .
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter V4-00121-00PK5
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Baxter V4-00121-00PK5 5 Pack Of Insert V4 121
Item:
#1445472
Technical details
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | V4-00121-00PK5 |
| Manufacturer Part # | V4-00121-00PK5 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Baxter V4-00121-00PK5 5 Pack Of Insert V4 121