$81.12
$159.10
Compare Price
You save
$77.98
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belleco BELC204000 Heater Tube 104v 700w (2pk)
Item:
#1150041
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Belleco |
|---|---|
| Model Number | BELC204000 |
| Manufacturer Part # | BELC204000 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Belleco BELC204000 Heater Tube 104v 700w (2pk)
$81.12
$159.10
You save
$77.98
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belleco BELC204000 Heater Tube 104v 700w (2pk)

