Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg BELC401102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belleco BELC401102 Infinite Switch
| Fits with Manufacturer | Belleco |
|---|---|
| Model Number | BELC401102 |
| Manufacturer Part # | BELC401102 |
| Height | 2" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Gambia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belleco BELC401102 240v 15 Amp Ego Infinite Control Flat Down, Horizontal Palnut Mount No Dial No Palnut, Gen Use Black Knob A3356 K-130 # 22-1349, 2" Dia Off-lo-2-6-hi Universal Mount W/ 5 Inserts, Palnut For Thread Stem Switches 3/8-24 Q-386 # 26-3886, Hex Nut For Thread Stem Switches 3/8-24 A768 # 26-1355, Old Style "pilot" Terminal Now Relocated And Labeled "p2", Belleco Toaster, Holman Oven 210 210(hx X) 214 214hx 214x 314, 314(hx X) Co18 Dt14 F24 F36., Toaster 710 714 914 B710 B710h B814 B814h B910, T710 T710h T714 T714h T814 T814h T914 Tbh14, Th14 Tx914 Qcs-2-600h Qcs-2-800 Qcs-3-950h, Qcs-3-1000 Qcs-3-1300.

