$277.42
$326.49
Compare Price
You save
$49.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg BELC401201 (OEM)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Belleco BELC401201 (OEM) Motor
Item:
#1145568
Technical details
| Manufacturer | Belleco |
|---|---|
| Model Number | BELC401201 (OEM) |
| Manufacturer Part # | BELC401201 (OEM) |
| Height | 4.45" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 2.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Belleco BELC401201 (OEM) Motor
$277.42
$326.49
You save
$49.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belleco BELC401201 (OEM) Gear Motor With Fan 208/240v 50/60hz Cw, Star

