Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw 00797798 Lamp Oven Chamber Lge 20mr16/f
Item:
#1445700
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 00797798 |
| Manufacturer Part # | 00797798 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw 00797798 Lamp Oven Chamber Lge 20mr16/f
$130.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 00797798 Lamp Oven Chamber Lge 20mr16/f