Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw 0232 Power Cord 18ga Sjo 18 Ft Pow
Item:
#1445716
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 0232 |
| Manufacturer Part # | 0232 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw 0232 Power Cord 18ga Sjo 18 Ft Pow
$112.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 0232 Power Cord 18ga Sjo 18 Ft Pow
