$159.48/Pack
$201.10
Compare Price
You save
$41.62
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw 204004 Heater Tube 104v 900w 15 3/8" Pk/2
Item:
#1151387
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 204004 |
| Manufacturer Part # | 204004 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Belshaw 204004 Heater Tube 104v 900w 15 3/8" Pk/2
$159.48/Pack
$201.10
You save
$41.62
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 204004 Heater Tube 104v 900w 15 3/8" Pk/2

