Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 401103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belshaw 401103 Rotary Switch
| Fits with Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 401103 |
| Manufacturer Part # | 401103 |
| Height | 2" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 401103 Rotary Switch 25amp 1 1/4 Hp/120v 25amp 2hp/240v, 5ea 1/4" Tabs (switch Only) (plastic D-shaft .198", Used In Switch Kit # 42-1171, Belleco Toaster

