Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 401121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belshaw 401121 Stratford Control Assy
| Fits with Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 401121 |
| Manufacturer Part # | 401121 |
| Height | 2.13" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 401121 Stratford Control Assembly, Wires Red White Yellow Black Brown, Belleco Toaster, Holman Oven 314hx 318hx 418hx (only Models With Stratford, Control)

