Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Belshaw 618L-0095 Element Tie Bar Upper
Item:
#1445733
Technical details
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 618L-0095 |
| Manufacturer Part # | 618L-0095 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 5.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Belshaw 618L-0095 Element Tie Bar Upper
$208.46
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 618L-0095 Element Tie Bar Upper